Alla länder

Kontor
sector
service

Team

Graham Carberry

Partner | London

Graham Carberry

Simon Cope-Thompson

Partner | London

Simon Cope-Thompson

Daniel Domberger

Partner | London

Daniel Domberger

Ryan Buckley

Partner | Chicago

Ryan Buckley bio image

Richard Fetterman

Partner | London

Richard Fetterman

Karl Freimuth

Partner | Chicago

Karl Freimuth bio image

Neil Collen

Partner | Madrid

Santiago de Santos

Partner | Madrid

Jeremy Furniss

Partner | London

Jeremy Furniss

Christian Grandin

Partner | Düsseldorf

Christian Grandin

Partner | Düsseldorf

+49 211 300 495 21

grandin@livingstonepartners.de
Läs mer

Joseph Greenwood

Partner | Chicago

Joseph Greenwood

Partner | Chicago

+1 312 670 5913

greenwood@livingstonepartners.com
Läs mer

Patrick Groarke

Partner | London

Patrick Groarke

Ralph Hagelgans

Partner | Düsseldorf

Ralph Hagelgans

Partner | Düsseldorf

+49 211 300 495 23

hagelgans@livingstonepartners.de
Läs mer

Jochen Hense

Partner | Düsseldorf

Jochen Hense

Partner | Düsseldorf

+49 211 300 495 22

hense@livingstonepartners.de
Läs mer

Andrew Isgrig

Partner | Chicago

Alex John

Partner | London

Alex John

Tom Lesch

Partner | Chicago

James Lever

Partner | London

James Lever

Steven Lewis

Partner | Madrid

Brennan Libbey

Partner | Los Angeles

Jim Moskal

Partner | Chicago

Dr. Ralf Nowak

Partner | Düsseldorf

Dr. Ralf Nowak

Partner | Düsseldorf

+49 211 300 495 24

nowak@livingstonepartners.de
Läs mer

Dr. André Schröer

Partner | Düsseldorf

Dr. André Schröer

Partner | Düsseldorf

+ 49 211 300 495 40

schroeer@livingstonepartners.de
Läs mer

David Sulaski

Partner | Chicago

David Sulaski

Ximo Villarroya

Partner | Madrid

Baoshan Bao

Partner | Düsseldorf

Baoshan Bao

Partner | Düsseldorf

+49 211 300 495 34

baoshan@livingstonepartners.de
Läs mer

Agnes Winkelmann

Finance Director | Düsseldorf

Agnes Winkelmann

Finance Director | Düsseldorf

+ 49 211 300 495 32

winkelmann@livingstonepartners.de
Läs mer

Bill Troup

Managing Director, Debt Advisory | London

Bill Troup

Bill Troup

Managing Director, Debt Advisory | London

+44 (0)20 7484 4722

troup@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Mark Birkett

Managing Director | Chicago

Mark Birkett

Managing Director | Chicago

+1 312 670 5904

birkett@livingstonepartners.com
Läs mer

Michael Jenny

Managing Director | Chicago

Michael Jenny

Managing Director | Chicago

+1 312 670 5911

jenny@livingstonepartners.com
Läs mer

Daniel Ohlsson

Managing Director | Stockholm

Johannes Faber

Director | Düsseldorf

Johannes Faber

Director | Düsseldorf

+ 49 211 300 495 33

faber@livingstonepartners.de
Läs mer

Elena González

Director. Business Development | Madrid

Elena González

Director. Business Development | Madrid

+34 91 431 15 32

gonzalez@livingstonepartners.es
Läs mer

Felix Leitloff

Director | Düsseldorf

Felix Leitloff

Director | Düsseldorf

+49 211 300 495 38

leitloff@livingstonepartners.de
Läs mer

Gavin Orde

Director | London

Gavin Orde

Neil Smith

Director | London

Neil Smith

Karen Dawaf Harron

Director | London

Karen Dawaf Harron

Nick Field

Director | London

Nick Field

Eva Rodrigo

Director | Madrid

Barry Sheehan

Director | London

Barry Sheehan

Harsha Wickremasinghe

Head of Business Intelligence | London

Harsha Wickremasinghe

Harsha Wickremasinghe

Head of Business Intelligence | London

+44 (0)20 7484 4748

hw@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Philip Dorsemagen

Director | Düsseldorf

Philip Dorsemagen

Director | Düsseldorf

+ 49 211 300 495 35

dorsemagen@livingstonepartners.de
Läs mer

Mark Carl

Associate Director | Chicago

Colin Campbell

Associate Director | Los Angeles

Colin Campbell bio image

Marta de la Cuadra

Associate Director | Madrid

Tom Smith

Associate Director | London

Tom Smith

Tom Smith

Associate Director | London

+44 (0)20 7484 4724

tpsmith@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Ian Guilfoyle

Associate Director | London

Ian Guilfoyle

Ian Guilfoyle

Associate Director | London

+44 (0)20 7484 4732

guilfoyle@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Lewis Gray

Associate Director | London

Lewis Gray

Lewis Gray

Associate Director | London

+44 (0)20 7484 4704

gray@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Jamie Hutton

Associate Director | London

Jamie Hutton

Patrick Hopkins

Associate Director | Chicago

Diego Moreno

Director | Madrid

Michael Parrott

Associate Director | Los Angeles

Tom Stoten

Associate Director | London

Tom Stoten

Tom Stoten

Associate Director | London

+44 (0)20 7484 4701

stoten@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Jorge Tuñí

Director | Madrid

Ian Wagner

Director | Los Angeles

Gustav Andersson

Associate Director | Stockholm

Christian Garbe

Associate Director | Düsseldorf

Will Evans

Associate | London

Will Evans

Will Evans

Associate | London

+44 (0)20 7484 4737

evans@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Tom Reece

Associate | London

Tom Reece

Tom Reece

Associate | London

+44 (0)20 7484 4714

reece@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Clemens Schmitz

Associate | Düsseldorf

Clemens Schmitz

Clemens Schmitz

Associate | Düsseldorf

+49 211 300 495 45

schmitz@livingstonepartners.de
Läs mer

Frederik Schreurs

Associate | Düsseldorf

Frederik Schreurs

Associate | Düsseldorf

+49 21 300 495 37

schreurs@livingstonepartners.de
Läs mer

Jake Stacy

Associate | London

Jake Stacy bio image

Dustin Stevens

Associate | London

Dustin Stevens

Joe Austin

Analyst | London

Joe Austin

Joe Barnett

Analyst | London

Joe Barnett bio image

Niamh Buckley

Analyst | London

Niamh Buckley

Jo Charles

Analyst | London

Jo Charles image

Henrik Broms

Analyst | Stockholm

Alexander Gjörup

Analyst | Stockholm

Alexander Gjörup

Henrik Lilliehöök

Analyst | Stockholm

Henrik Lilliehöök

Zakaria Marakbi

Analyst | Stockholm

Pablo Nevado

Analyst | Madrid

Pablo Nevado

Analyst | Madrid

+34 96 352 45 04

nevado@livingstonepartners.es
Läs mer

Juliana Holle

Associate | Düsseldorf

Juliana Holle

Associate | Düsseldorf

+49 211 300 495 25

holle@livingstonepartners.de
Läs mer

Taylor McGraw

Associate | Chicago

Taylor McGraw

Associate | Chicago

+1 312 670 5908

mcgraw@livingstonepartners.com
Läs mer

Tom Kinzer

Associate | Chicago

Tom Kinzer profile image

Tom Kinzer

Associate | Chicago

+ 1 312 670 5926

kinzer@livingstonepartners.com
Läs mer

Nick Manning

Analyst | London

Nick Manning

Krishan Raval

Analyst | London

Krishan Raval

Richard Barlow

Senior Consultant | London

Richard Barlow

Richard Barlow

Senior Consultant | London

+44 (0)20 7484 4700

barlow@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Bruce Martin

Finance Director | London

Bruce Martin

Bruce Martin

Finance Director | London

+44 (0) 20 7484 4726

martin@livingstonepartners.co.uk
Läs mer

Christian Smith

Analyst | Chicago

Christian Smith profile image

Christian Smith

Analyst | Chicago

+ 1 312 670 5915

smith@livingstonepartners.com
Läs mer

Justin Cho

Analyst | Chicago

Justin Cho profile image

Justin Cho

Analyst | Chicago

+ 1 312 670 5916

cho@livingstonepartners.com
Läs mer

Alvaro Ribes

Analyst | Madrid

Alvaro Ribes bio image

Roberto Ruiz

Analyst | Madrid

Matthew Slavik

Analyst | Chicago

Matthew Slavik

Analyst | Chicago

+1 312 670 5928

slavik@livingstonepartners.com
Läs mer

Isabella Bianca Wintersteiger

Analyst | Düsseldorf

Tianjiao Zhao

Analyst | Düsseldorf

Tianjiao Zhao

Analyst | Düsseldorf

+49 211 300 495 26

zhao@livingstonepartners.de
Läs mer

Jack Thurston

Global Chief Marketing Officer | Chicago

Jack Thurston, Global Chief Marketing Officer

Jack Thurston

Global Chief Marketing Officer | Chicago

+ 1 312 670 5941

thurston@livingstonepartners.com
Läs mer

Olga Jewusiak

Marketing Manager | Chicago

Olga Jewusiak

Marketing Manager | Chicago

+ 1 312 670 5946

jewusiak@livingstonepartners.com
Läs mer

Viktoria Ejenäs

Marketing Director | Stockholm

Viktoria Ejenäs

Marketing Director | Stockholm

+46 8 5577 0134

ejenas@livingstonepartners.se
Läs mer

Stéphanie Le Grand

Senior Executive Assistant & Marketing Manager | Madrid

Stéphanie Le Grand

Senior Executive Assistant & Marketing Manager | Madrid

+34 96 352 45 04

legrand@livingstonepartners.es
Läs mer

Randi Edelman

Global Database Administrator | Chicago

Randi Edelman

Global Database Administrator | Chicago

+ 1 312 670 5945

edelman@livingstonepartners.com
Läs mer

Ebba Charpentier

Office Manager | Stockholm

Ebba Charpentier

Office Manager | Stockholm

+46 8 557 701 20

charpentier@livingstonepartners.se
Läs mer

Majo Grau

Senior Executive Assistant & Office Manager | Madrid

Majo Grau

Senior Executive Assistant & Office Manager | Madrid

+34 96 352 45 04

grau@livingstonepartners.es
Läs mer

Abby Gates

Office Administrator | Chicago

Abby Gates

Office Administrator | Chicago

+1 312 670 5905

gates@livingstonepartners.com
Läs mer

Sara O’Connor

Office Administrator | Chicago

Sara O’Connor

Office Administrator | Chicago

+1 312 670 5906

oconnor@livingstonepartners.com
Läs mer

Ashlee Lepori

Administrative Assistant | Chicago

Ashlee Lepori

Administrative Assistant | Chicago

+ 1 312 670 5939

lepori@livingstonepartners.com
Läs mer

Bengt Dahl

Senior Advisor | Stockholm

Bengt Dahl

Senior Advisor | Stockholm

+46 705 890 080

dahl@livingstonepartners.se
Läs mer

Tomas Lind

Senior Advisor | Stockholm

Tomas Lind

Senior Advisor | Stockholm

+46 73 407 33 50

lind@livingstonepartners.se
Läs mer

Inga teammedlemmar matchar dina sökkriterier